دانلود پایان نامه پیرامون تعیین کارایی بانک های تجاری ایران (ملی، ملت، تجارت، صادرات، سپه و رفاه کار

دانلود پایان نامه پیرامون تعیین کارایی بانک های تجاری ایران (ملی، ملت، تجارت، صادرات، سپه و رفاه کارگران) و روند بهره وری آن

دسته بندی : حسابداری

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 1.819 مگا بایت

تعداد صفحات : 145

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

دانلود تحقیق پیرامون تعیین کارایی بانک های تجاری ایران (ملی، ملت، تجارت، صادرات، سپه و رفاه کارگران) و روند بهره وری آن مقدمه

امکانات موجود در جهان محدود است و برای استفاده از این امکانات محدود باید بهینه عمل کرد. استفاده‌های نابهینه و ناکارا از سرمایه‌های موجود مانعی در جهت پیشبرد اهداف مطلوب می‌باشند. در طول زمان و اعصار مختلف بشر همواره در پی این بود که کارها را ساده‌تر و در زمان کمتری انجام دهد و با همان میزان منابع، محصول بیشتری را کسب کند. با مشاهده تفاوت در سطح زندگی انسانها در جوامع مختلف این، سؤال در ذهن خطور می‌کند که علت این تفاوت در چیست؟

یک دلیل می‌تواند تفاوت در میزان برخورداری از عوامل و امکانات طبیعی باشد، اما با مشاهده کشورهایی که از امکانات بسیار زیادی برخوردارند ولی سطح زندگی و رفاه در آنها پائین است (مانند کشورهای در حال توسعه)، به این نتیجه می‌رسیم که این نمی‌تواند تنها دلیل باشد. پس باید به دنبال علت دیگری بود.

یکی از علل دیگر می‌تواند در چگونگی استفاده از منابع و امکانات در اختیار جوامع باشد. این کشورها از منابعی که در اختیار دارند به طور بهینه استفاده نمی‌کنند.(پورکاظمی و غضنفری 1384: 69)

در نتیجه بررسی کارایی و ارایه راهکار برای استفاده بهینه از منابع موجود می‌تواند به رشد اقتصادی بیشتر و افزایش سطح رفاه جوامع کمک کند.

بانک ها در رشد و پیشرفت اقتصادی کشورها نقش اساسی ایفا می‌کنند. به این صورت که دارائیهای نقدی سرگردان در دست مردم را جمع‌آوری کرده و برای تامین مالی تحقیق‌های سرمایه‌گذاری واحدهای اقتصادی و دولت به کار می‌‌گیرند. از طرفی دیگر بانکها با قدرت پول‌‌آفرینی که دارند می‌توانند بعنوان ابزاری برای اعمال سیاستهای‌پولی مورد استفاده قرار ‌گیرند.(بهمنی 1379: 42)

در ایران چون بازار سرمایه رونق و گسترش چندانی ندارد، بانک ها بعنوان تأمین کننده سرمایه موسسات تولیدی نقش اساسی ایفا می‌کنند. بنابراین ارزیابی و بررسی عملکرد بانکها و ارایه راهکار برای بهینه عمل‌کردن آنها می‌تواند به رشد و توسعه اقتصادی کشور کمک قابل توجهی کند و مانع به هدر رفتن منابع شود.

یکی از راههای بررسی عملکرد بانک ها، ارزیابی و سنجش کارایی و بهره‌وری آنها است و اینکه این کارایی و بهره‌وری در طول زمان چه تغییری کرده است، و این تغییر به چه دلیل بوده است.

1-2 مساله اصلی تحقیق

کارایی بانک ها و نحوه محاسبه آن ازجمله موضوعات مهمی است که علاوه بر مدیران بانک ها و صاحبان سهام این موسسات مالی، مورد علاقه بخش نظارتی نظام بانکی و مشتریان استفاده کننده از خدمات بانکی می­باشد. با توجه به چالش های موجود هم چون ورود بانک های خصوصی وافزایش فعالیتهای مؤسسات مالی و اعتباری، ارزیابی عملکرد صنعت بانکداری و بررسی روند کارایی این صنعت حایز اهمیت می باشد. کارایی نظام بانکی ایران در سطح مطلوب نمی باشد. نارضایتی عموم مشتریان بانکی از عملکرد بانک ها دلیلی بر این ادعاست. علل افت کارایی نظام بانکی متعدد می باشد که ازآن جمله می توان به دولتی بودن بانکها، ناکارآمدی مدیریت دولتی وتسهیلات تکلیفی به بانکهای تجاری و… اشاره نمود. ازآنجا که مجموعه دست اندرکاران نظام درصدد ارتقاء کارایی نظام بانکی برآمده اند، انجام تحقیقاتی از این قبیل که کارایی نظام بانکی را در یک دوره زمانی مشخص مورد بررسی و مقایسه قرار می دهد حائز اهمیت می باشد. به رغم اهمیت نظام بانکی کشور در اقتصاد داخلی و منطقه تحقیقات نادری در زمینه بررسی روند کارایی نظام بانکی در دوره بلندمدت انجام شده است.

بنابراین مساله اصلی تحقیق این است که روند کارایی بانک های تجاری ایران در طی سال های 1374تا1385 چگونه بوده است؟

1-3 تشریح وبیان موضوع

کارایی بیانگر این مفهوم است که یک سازمان به چه خوبی از منابع خود در راستای تولید نسبت به بهترین عملکرد در مقطعی از زمان استفاده کرده است.موضوع این تحقیق ارزیابی عملکرد سیستم بانکی ایران در طی سال های 1374تا1385 می باشد. از آنجا که روش های موجود ارزیابی و سنجش عملکرد بانک ها اغلب تجربی و فاقد پشتوانه علمی محکمی بوده و به علاوه به دلیل استاندارد نبودن این روش ها، نتایج آنها در بانک های مختلف با یکدیگر قابل مقایسه نیستند، در این مطالعه از روش علمی تحلیل پوششی داده ها (DEA) که از روش های متداول ارزیابی عملکرد در زمینه های مختلف برای واحدهای تولیدی و خدماتی می باشد، استفاده شده است.

در فرایند تحقیق پس از تعیین معیارهای سنجش کارایی و تعیین ورودی ها و خروجی ها و جمع آوری اطلاعات مالی بانک ها، با استفاده از تکنیک تحلیل پوششی داده ها کارایی بانک های تجاری و با استفاده از شاخص مالم کوئیست روند بهبود بهره وری حاصل شده است و در نهایت راهکارهایی جهت بهبود عملکرد سیستم بانکی ارایه شده است.

1-4 ضرورت انجام تحقیق

رقابت فشرده در جوامع با اقتصاد باز، مدیران بانک­ها را مجبور می کند تا حداکثر تلاش خود را به منظور دستیابی به سطح بالاتری ازکارایی از طریق نزدیک ساختن خود به مرز تولید وهمچنین انتخاب مقیاس مناسبی برای فعالیتهای اقتصادیشان به کار گیرند.

نظام بانکداری ایران که هنوز تحت تسلط بانک­های دولتی می باشد، درسال های اخیر با توجه به بحث پیوستن به سازمان تجارت جهانی با چالش های جدیدی هم چون ورود بانک­های خارجی، شروع به کار بانکهای خصوصی وافزایش فعالیتهای مؤسسات مالی و اعتباری روبرو شده است. لذا سیستم بانکی موجود در کشور برای بقاء و رقابت در این محیط پویا نیاز به ارزیابی عملکرد و بهبود کارایی دارد.

علاوه براین، مدیران بانک­ها، دستگاه های نظارتی و عموم مشتریان به این دلیل که کاراتر شدن بانکها منجر به کاهش قیمت خدمات و هزینه واسطه گری این مؤسسات و همچنین افزایش کیفیت خدمات آنها می شود به تجزیه وتحلیل کارایی نظام بانکی علاقه مند می باشند.

1-5 قلمرو تحقیق

قلمرو موضوعی این تحقیق تعیین کارایی بانک های تجاری ایران (ملی، ملت، تجارت، صادرات، سپه و رفاه کارگران) و روند بهره وری آن طی 12 سال اخیر می باشد. قلمرو زمانی آن فاصله زمانی از سال 1374 تا 1385 می باشد وقلمرو مکانی نیز کلیه بانک های تجاری ایران است.

1-6 اهداف اساسی از انجام تحقیق

اهداف این تحقیق عبارتند از:

بررسی روند بلند مدت در کارایی بانک­های تجاری ایران

اندازه گیری کارایی و رتبه­بندی بانک­های تجاری ایران

مقایسه کارایی تخمین زده شده توسط DEA با کارایی اندازه گیری شده توسط روش­های سنتی

تجزیه کارایی فنی به کارایی فنی خالص(کارایی مدیریت) و کارایی مقیاس

اندازه گیری بهره وری و روند آن با استفاده از شاخص مالم کوئیست

1-7 روش تحقیق

ارزیابی کارایی و بهره وری باید به گونه ای باشد که اطلاعات مدیریتی مفیدی را جهت شناسایی ابعاد مختلف تحقیق و نقاط ضعف و قوت عملکرد فراهم کند و رهنمودهایی را به منظور هدایت عملیات آتی ارایه کند. متدولوژی تحلیل پوششی داده ها آرمان های عملکردی موثری را برای عملیات ناکارا ارایه می کند. در این تحقیق در کنار تحلیل پنجره ای از شاخص مالم کوئیست جهت اندازه گیری تغییرات بهره­وری استفاده شده است.

1-8 بررسی پیشینه تحقیق

در سال های اخیر از DEA جهت ارزیابی عملکرد سازمان ها بطور گسترده استفاده شده است. DEA برای اولین بار جهت ارزیابی عملکرد شعب بانک مورد استفاده قرار گرفته است. به طوری که در حال حاضر این روش یکی از روش های معروف در ارزیابی کارایی مؤسسات مالی، بانک ها و دیگر سازمان ها در سراسر دنیا تبدیل شده است.

گرچه پژوهش هایی که از DEA جهت ارزیابی عملکرد سازمانی استفاده کرده اند بسیار متعدد می باشد اما تنها چند پژوهش انجام شده است که از رویکرد تحلیل پنجره ای استفاده کرده اند.

ریزمن[1] در سال 2003 تاثیر حذف نظارت دولت بر کارایی یازده بانک تجاری تونس در طول دوره 1990تا 2001 را مورد مطالعه قرار داده است. نتیجه این پژوهش اثر مثبت حذف نظارت دولت بر کارایی کلی بانک های تجاری تونس بوده است. وب[2] در سال 2004 از رویکرد تحلیل پنجره ای جهت ارزیابی کارایی نسبی سطوح بانک های خرده انگلستان در طول دوره 1982 تا 1995 استفاده کرده است. از نتایج این مطالعه برمی آید که روند کارایی بانکهای مورد مطالعه در این دوره نزولی بوده است. اسمیلد[3] در سال 2004 ترکیبی از تحلیل پنجره DEA را با شاخص بهره وری Malmquist جهت ارزیابی عملکرد پنج بانک کانادایی در طول دوره بیست ساله (1981تا2000) استفاده کرده است. اوکیران[4] در سال 2004 از تکنیک تحلیل پنجره جهت ارزیابی تغییرات کارایی فنی بانک های تجاری استرالیا استفاده کرده است. سوفیان[5] در سال 2005 با استفاده از تکنیک تحلیل پنجره به بررسی روند کارایی در گروه بانک های تجاری سنگاپور در طی سال های 1993 تا 2003 پرداخته است.

1-9 محدودیت های تحقیق

در روش تحلیل پوششی داده ها هرچه بتوان ورودی ها و خروجی های بیشتری را برای محاسبه کارایی وارد مدل کرد، رقم محاسبه شده به رقم واقعی نزدیکتر است. اما متاسفانه اطلاعات بانک به سادگی در دسترس هر فرد قرار نمی گیرد. بنابراین در این تحقیق بایستی به اطلاعات مالی بانک ها در قالب صورت های مالی آن ها بسنده کرد. همچنین منابع مورد استفاده در مورد روش تحلیل پنجره ای محدود به چند مقاله کوتاه که در بررسی پیشینه تحقیق آمده است، می باشد.

1-10 تعریف واژگان کلیدی

کارایی: نسبت بازده واقعی به بازده مورد انتظار

بهره وری: نسبت خروجی به ورودی

DEA : تکنیکی از تکنیک های برنامه ریزی خطی که برای لرزیابی عملکرد نسبی واحدهای تصمیم بکار می رود.

DMU : واحدهایی که عملکرد آن ها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

تحلیل پنجره ای: یکی از تکنیک های DEA می باشد که با الهام از منطق میانگین متحرک، عملکرد هر DMU را در یک دوره زمانی خاص با عملکرد آن در دوره های دیگر و نیز با عملکرد آن با واحدهای تصمیم دیگرمقایسه می کند.

شاخص مالم کوئیست: شاخصی که جهت اندازه گیری تغییرات بهره وری مورد استفاده قرار می گیرد و رشد را به دو مولفه رشد در اثر تحولات تکنولوژیکی و رشد در اثر تغییرات کارایی تجزیه می کند.

1 – Reisman et al

2 – Webb

3 – Asmild et al

4 – Avkiran

5 – Sufian

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] [ 7:39 ] [ احمد احمد ]
[ ]

پایان نامه روشهای تامین مالی بر ارزش شرکت ها در بورس اوراق بهادار

پایان نامه روشهای تامین مالی بر ارزش شرکت ها در بورس اوراق بهادار

دسته بندی : مدیریت

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 233 کیلو بایت

تعداد صفحات : 168

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

تحقیق روشهای تامین مالی بر ارزش شرکت ها در بورس اوراق بهاداربا فرمت ورد داری 168صفخه می باشد

فهرست مطالب

عنوان صفحه

تشکر و قدردانی ………………………………………………………………. أ

تقدیم به ………………………………………………………………………… ب

چکیده ………………………………………………………………………….. د

فصل اول : کلیات تحقیق ………………………………………………….. 1

مقدمه ……………………………………………………………………………. 2

بیان مسئله ………………………………………………………………………. 4

اهمیت موضوع تحقیق …………………………………………………….. 6

اهداف تحقیق ………………………………………………………………… 8

دلایل و انگیزه های انتخاب موضوع …………………………………….. 9

فرضیه های تحقیق …………………………………………………………… 10

قلمرو تحقیق …………………………………………………………………… 11

جامعه آماری ………………………………………………………………….. 11

روش تحقیق …………………………………………………………………… 12

روش جمع آوری اطلاعات ……………………………………………….. 12

روش تجزیه و تحلیل اطلاعات ……………………………………………. 13

ساختار کلی تحقیق ………………………………………………………….. 13

تعریف واژه ها ………………………………………………………………… 13

فصل دوم : ادبیات تحقیق ………………………………………………….. 17

بخش اول : روشهای تامین مالی …………………………………… 19

تاریخچه ………………………………………………………………………… 20

شیوه های تامین مالی ……………………………………………………….. 22

روشهای متداول برای تامین مالی ………………………………………… 25

تامین مالی کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت …………………….. 26

وامهای بلند مدت …………………………………………………………….. 29

ویژگیهای وامهای بلند مدت ………………………………………………. 29

مزایای وامهای بلند مدت …………………………………………………… 29

معایب وامهای بلند مدت …………………………………………………… 30

سهام ممتاز ……………………………………………………………………… 30

ویژگی های سهام ممتاز …………………………………………………….. 31

انتشار سهام ممتاز به عنوان یکی از ابزارهای تامین مالی ……………. 32

مزایای انتشار سهام ممتاز ……………………………………………………. 33

معایب انتشار سهام ممتاز ……………………………………………………. 34

سهام عادی …………………………………………………………………….. 35

ویژگیهای سهام عادی ………………………………………………………. 35

انتشار سهام عادی به عنوان یکی از ابزارهای تامین مالی …………… 38

مزایای انتشار سهام عادی …………………………………………………… 38

معایب انتشار سهام عادی ……………………………………………………. 39

اختیار خرید سهام ……………………………………………………………. 40

ویژگیهای اختیار خرید سهام عادی ……………………………………… 41

مزایای اختیار خرید سهام …………………………………………………. 42

معایب اختیار خرید سهام …………………………………………………… 43

سهام عادی …………………………………………………………………….. 43

ویژگیهای عمومی سهام عادی …………………………………………….. 44

نقاط قوت و ضعف سهام عادی از دیدگاه شرکتها ……………………. 45

نقاط ضعف سهام عادی از دیدگاه شرکتها ……………………………… 46

سودهای توزیع نشده شرکت ……………………………………………… 46

سود انباشته …………………………………………………………………….. 50

مزایای استفاده از سود انباشته …………………………………………….. 51

معایب استفاده از سود انباشته ……………………………………………… 52

روشهای متداول برای ارزیابی سهم سود شرکتها ……………………… 53

سود سهمی …………………………………………………………………….. 54

اشکالات استانداردهای حسابداری شماره 15 …………………………. 59

بازده سهام ……………………………………………………………………… 60

بخش دوم : هزینه های تامین مالی ……………………………… 62

هزینه سرمایه …………………………………………………………………… 63

محاسبه میانگین موزون هزینه سرمایه ……………………………………. 69

مزایای کاربرد ضریب ارزش دفتری …………………………………….. 70

معایب کاربرد ضریب ارزش دفتری ……………………………………… 70

معایب استفاده ارزش بازار …………………………………………………. 72

نظریه های ساختار سرمایه ………………………………………………….. 73

مفروضات CAPM……………………………………………………………. 74

نظریه ارتباط سیاست تقسیم سود با ارزش شرکت …………………….. 80

موسسات درحال رشد ……………………………………………………….. 81

موسسات در حال افول …………………………………………………….. 81

موسسات در حال بلوغ ……………………………………………………… 81

تئوری عدم اطمینان (پرنده در دست ) …………………………………. 81

عوامل موثر بر سیاست تقسیم سود ………………………………………… 82

بخش سوم : تاثیر روشهای تامین مالی بر روی ارزش شرکتها 86

تاثیر روشهای تامین مالی بر روی ارزشهای شرکتها …………………… 87

تاثیر تامین مالی از طریق بدهی بر روی ارزش شرکتها ……………… 88

تاثیر تامین مالی از طریق سهام ممتاز بر روی ارزش شرکتها………… 89

تاثیر تامین مالی از طریق سهام عادی بر روی ارزش شرکتها……….. 89

اهرام مالی …………………………………………………………………….. 92

سیات تقسیم سود و ارزش شرکت ………………………………………… 93

اصول اساسی حاکم بر تحقیق …………………………………………….. 93

اثر سیاست تقسیم سود ……………………………………………………….. 94

سودآوری و ارزش شرکت …………………………………………………. 95

رشد تقسیم سود و رشد سودآوری ……………………………………….. 96

بخش چهارم :‌ تحقیقات انجام شده (داخل وخارج) ………… 98

تحقیقات انجام شده در خارج از ایران …………………………………. 99

تحقیقاتی انجام شده در داخل ایران ……………………………………. 104

فصل سوم : متدولوژی تحقیق …………………………………………… 105

مقدمه ……………………………………………………………………………. 106

روش تحقیق …………………………………………………………………… 106

اهداف تحقیق ………………………………………………………………… 107

فرضیه های تحقیق …………………………………………………………… 108

جامعه آماری ………………………………………………………………….. 110

نمونه آماری …………………………………………………………………… 110

قلمرو تحقیق …………………………………………………………………… 119

روش جمع آوری اطلاعات ………………………………………………… 119

روش آزمون داده ها و فرضیه های تحقیق ……………………………. 120

ضریب همبستگی پیرسون …………………………………………………… 120

آزمون اختلاف میانگین دوجامعه توزیع t استیودنت – توزیع استاتیک 124

آزمون واریانس دو جامعه – توزیع f( استندکور/ فیشر) …………….. 128

آزمون K-S …………………………………………………………………… 130

فصل چهارم : نتایج و تجزیه و تحلیل تحقیق…………………………… 131

مقدمه ……………………………………………………………………………. 132

آزمون فرضیه ها ……………………………………………………………… 132

فصل پنجم : نتیجه گیری و پیشنهادات ………………………………….. 142

مقدمه ……………………………………………………………………………. 143

نتایج آزمون فرضیه های تحقیق ………………………………………….. 143

نتیجه گیری کلی …………………………………………………………….. 145

پیشنهادت تحقیق ……………………………………………………………… 146

پیشنهادات مبتنی بر نتایج آزمون فرضیه های تحقیق ………………… 146

پیشنهادات آتی ……………………………………………………………….. 146

محدودیتهای تحقیق ………………………………………………………… 147

منابع و مآخذ …………………………………………………………………..

ضمائم و پیوستها ……………………………………………………………….


چکیده

افزایش ثروت سهامداران هدف نهایی موسسات غیر انتفاعی است بدست آوردن سود بیشتر ودر نتیجه افزایش ثروت سهامداران از طریق انتخاب روش تامین مالی بهینه یکی از مواردی است که شرکتها به عنوان یک راهکار برای دستیابی به اهداف خود مد نظر قرار می دهند گروهی از متخصصین عقیده دارند که اخذ تصمیمات مدبرانه مدیریت می تواند باعث افزایش ارزش شرکت شود نه ساختار سرمایه ، اخذ تصمیمهای آگاهانه می تواند باعث سود بیشتر ودر نتیجه افزایش ثروت سهامداران می شود .هدف اصلی این تحقیق استفاده از روشهای تامین مالی از طریق افزایش سرمایه (سود سهمی و مطالبات آورده نقدی ) و وام ( وام بلند مدت ووام کوتاه مدت ) بر بازده واقعی سهام شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می باشد . بدین منظور از نسبت های بدهی های کوتاه مدت به کل دارائیها ، بدهی بلند مدت به کل دارائیها ،درصد افزایش سرمایه و بازده واقعی شرکتها را برای یک دوره مالی بین سالهای 1382الی 1384 مورد بررسی قرار گرفته ونمونه آماری این تحقیق عبارتست از شرکتهای که فقط از افزایش سرمایه ویا وام استفاده نموده اند. و برای جمع آوری اطلاعات از روشهای کتابخانه ای (کتب و نشریات و مقالات حرفه ای و تخصصی ) و برای جمع آوری اطلاعات مالی برای آزمون فرضیه ها از صورتهای مالی حسابرسی شده بین سالهای 1382 الی 1384موجود درنرم افزار ره آوردو آزمونهای آماری مناسب شامل آزمون مقایسه میانگین دو جامعه ( توزیع t ) و ضریب همبستگی پیرسون و k-s و با کمک نرم افزار s p s s مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است به طورکلی یافته های تحقیق نشان می دهد که شرکتهایی که از افزایش سرمایه استفاده نموده اند ، بر بازده واقعی سهام شرکتها تاثیر مثبت ندارد ولی شرکتهایی که از وام استفاده نموده اند ،بر بازده واقعی سهام شرکتها تاثیر مثبت دارند .


پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] [ 7:39 ] [ احمد احمد ]
[ ]

فرایند تولید کله قند

فرایند تولید کله قند

دسته بندی : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : pptx

حجم فایل : 513 کیلو بایت

تعداد صفحات : 11

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

برای تولید قند کلهمی توان از دو روش استفاده نمود . یکی روش تبلور و دیگری روش قالب و پرس . حال به توضیح هر دو روش می پردازیم .....

—روش قالب و پرساین روش معمولا برای تولید کله قندهای کوچک به کار می رود به این صورت که ...

—روش تبلوراین روش اغلب برای تولید کله قندهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد ...

مراحل تولید قند :

1.در این مرحله چغندر قندهای سالم و رسیده را پس از برداشت از مزرعه به کارخانه حمل می کنند . در آنجا بعد از وزن شدن چغندرها به بخش سنجش عیار چغندر منتقل می شوند ...

.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] [ 7:38 ] [ احمد احمد ]
[ ]

فرایند تولید قوطی فلزی

فرایند تولید قوطی فلزی

دسته بندی : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : pptx

حجم فایل : 148 کیلو بایت

تعداد صفحات : 14

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

تولیدقوطی كنسرواز ورق قلع‌اندود در ایران برای نخستین بار در سال 1309 شمسی توسط شخصی به نام درخشان صورت گرفت...

::مراحل تولید قوطی دو تكه
—لاك اندود كردن ورق قلع‌اندود در خط لاك‌زنی —2- برش ورق‌های بدنه به شكل زیگزاگ یا ساده و یا بدون برش در روش تغذیه ورق(Sheet Feading) 3- تغذیه ورق قلع‌اندود به داخل پرس و تولید قوطی دو تكه كششی با لبه برگردانده شده در پرس مخصوص كه ...

—طبقه بندی تركیبی ورقهای قلع اندود —تولید كنندگان قوطی طبقه بندی تركیبی را برای ورق های قلع اندود در نظر گرفته اند. این طبقه بندی شامل هفت تركیب می باشد یعنی از نرم ترین ورق كه ممكن است در كارخانه تولید شود (T-1) تا سخت ترین ورقی كه كاربرد آن توسط تولید كنندگان قوطی امكان پذیر است، در خصوص این تقسیم بندی می توان گفت كه...

و.....

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] [ 7:38 ] [ احمد احمد ]
[ ]

خط تولید بیسکویت، کیک، کلوچه و دونات

خط تولید بیسکویت، کیک، کلوچه و دونات

دسته بندی : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : pptx

حجم فایل : 485 کیلو بایت

تعداد صفحات : 16

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

آشنایی با خط تولید بیسکویت، کیک، کلوچه و دونات

در کلیه کارخانجات تولید کیک، فرآیند زیر را با دقت وبرنام هریزی و مدیریت مطلق انجام می دهند. اول اینکه برای تولید این نوع محصولات از آرد حاصل از گندم های نرم با پروتئین نسبتا پایین استفاده می کنند...

ماشین آلات
-1 میکسر تهیه خمیر کیک
از این نوع دستگاه ها زیاد در ایران ساخته شده است و دارای مد لهای بسیار می باشد. برایموفقیت در اثر مخلوط سازی، سرعتهای طولی و شعاعی در مایع ایجاد میشود...

2-اوکس (دستگاه هوادهی به خمیر کیک)
کیک پس از پخته شدن دارای حفره های زیادی است و همانطور که در صنعت کیک سازی غالب است، بهترین کیک، کیکی است که دارای حفره های بیشتری باشد...

فرهای پخت
پخت، یکی از مهمترین فرآیندهای موثر بر کیفیت، ماندگاری و بازار پسندی فرآورده های غلات است. در فرهای دوار)چرخشی( ماده غذایی بر روی سینی هایی قرار گرفته داخل فر بگردش در می آید...

سرد کننده کیک
این دستگاه دارای چند فن است که از بالا به روی محصول وزیده و همچنین دارای ...

تزریق مربا
برای اینکه قسمت وسط کیک مغز داشته باشد یا به اصطلاح برای تولید کیک مغز دار می توان...

و .....

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] [ 7:38 ] [ احمد احمد ]
[ ]

خط تولید بسته بندی خشکبار

خط تولید بسته بندی خشکبار

دسته بندی : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : pptx

حجم فایل : 738 کیلو بایت

تعداد صفحات : 13

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

آشنایی با بسته بندی حبوبات و خشکبار
بسته بندی به محافظی اطلاق می شود که به کمک آن سلامت کالای بسته بندی شده پس از تولید تا مرحله مصرف حفظ می شود...

فرآیند بسته بندی حبوبات و خشکبار

خط تولید بوجاری وبسته بندی حبوبات شامل دستگاه شن گیر، بوجاری، برس زدن سیلوها والواتورها و ملحقات آن می باشد و در انتهای خط نیز دستگاه بسته بندی حبوبات قرار دارد که محصول را بسته بندی می نماید ... .

درگذشته های نه چندان دور،خشكبار صادراتی ایران شامل ده قلم كالا مانند پسته، فندق، بادام، مغز هسته، خرما، كشمش، انجیر خشك، برگه زردآلو، قیسی و گردو میشد اما هم اكنون تنها 4 قلم از خشكبار كشورمان شامل پسته، خرما، كشمش و انجیر خشك ...

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] [ 7:38 ] [ احمد احمد ]
[ ]

دانلود پاورپوینت تقسیم بازار و تعیین بازار هدف ( فصل پنجم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران

دانلود پاورپوینت تقسیم بازار و تعیین بازار هدف ( فصل پنجم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)

دسته بندی : مدیریت

فرمت فایل : pptx

حجم فایل : 388 کیلو بایت

تعداد صفحات : 20

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

عنوان: دانلود پاورپوینت تقسیم بازار و تعیین بازار هدف ( فصل پنجم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)

تعداد اسلاید:20 اسلاید

فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش)

دسته: مدیریت بازاریابی

کتاب مدیریت بازاریابی تألیف روستا، ونوس و ابراهیمی از جمله منابع مهم درس مدیریت بازاریابی در سطح کارشناسی می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل پنجم این کتاب در حجم 20 اسلاید با عنوان"تقسیم بازار و تعیین بازار هدف " می باشد که می تواند به عنوان سمینار کلاسی (کنفرانس) برای درس مدیریت بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است:

مقدمه

مزایای تقسیم بازار

تقسیم بندی بازار چیست؟

معیارهای تقسیم بازار

روش ها و متغیرهای تقسیم بازار

تقسیم بازار بر اساس متغیرهای جغرافیایی

تقسیم بازار بر اساس متغیر های جمعیت شناختی

تقسیم بازار بر اساس عوامل روان شناختی

تقسیم بازار بر اساس عوامل رفتاری

سبک زندگی و شخصیت

وضعیت وفاداری و انواع وفاداری

انتخاب بازار هدف برای متمرکز کردن فعالیت

طبقه بندی بازار به قسمت های کوچکتر

طبقه بندی اهداف

پنچ معیار اصلی قابل استفاده در طبقه بندی اهداف

استراتژی های انتخاب بازار هدف

استراتژی بازاریابی یکسان

استراتژی بازاریابی تفکیکی

استراتژی بازاریابی تمرکزی

عوامل مؤثر در انتخاب استراتژی بازاریابی

بخشی از متن:

تقسیم بازار یا بخش بندی بازار هسته مرکزی استراتژی بازاریابی است. چون استراتژی بازاریابی شامل دو بخش اساسی است: گزینش بازار هدف و توسعه و تدوین برنامه بازاریابی مؤثر برای موفقیت در بازارهدف؛ از این رو بخش بندی بازار روندی است برای تشخیص و مجزا بودن ویژگی های خریداران به منظور:

1. انتخاب بازارهایی که سازمان می خواهد یا می تواند محصولات و خدماتش را به آن عرضه کند.

2. طراحی محصولات و برنامه های بازاریابی برای پاسخگویی به احتیاجات خریداران موردنظر

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] [ 7:38 ] [ احمد احمد ]
[ ]

پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث در فایل word

پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث در فایل word

دسته بندی : روانشناسی

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 21 کیلو بایت

تعداد صفحات : 10

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

باسلام. دوستان در این مجموعه به ارائه ی یکی دیگر از پرکاربردترین پرسشنامه های روانشناسی میپردازیم. این مجموعه دربرگیرنده پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث میباشد که در قالب آفیس word ارائه شده است. از دوستان عزیز خاهشمندیم برای حمایت از فروشگاه به روز تحقیق اول سایت سیدو را بین دوستان و دانشجویان خود تبلیغ نموده و بعد از فروشگاه به روز تحقیق به اندازه رضایت خاطر خودتان تبلیغ نمایید.با آرزوی توفیق و سربلندی شما

خصوصیات اخلاقی وودورث
پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث
دانلود پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث
دانلود پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث در فایل word
بررسی و مطالعه پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث
دانلود پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث همراه با تفسیر و نمره گذاری
پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث با راهنما
دانلود پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث بهمراه راهنما و تفسیر

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] [ 7:38 ] [ احمد احمد ]
[ ]

مقیاس خود سنجی التزام عملی به اعتقادات اسلامی درفایل word همراه با تفسیر و راهنما

مقیاس خود سنجی التزام عملی به اعتقادات اسلامی درفایل word همراه با تفسیر و راهنما

دسته بندی : روانشناسی

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 16 کیلو بایت

تعداد صفحات : 6

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

باسلام. دوستان در این مجموعه به ارائه ی مقیاس خود سنجی التزام عملی به اعتقادات اسلامی پرداخته شده است. این بررسی در قالب آفیس وورد میباشد.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] [ 7:37 ] [ احمد احمد ]
[ ]

پرسشنامه سبک هویت (ISI-6G) در فایل word

پرسشنامه سبک هویت (ISI-6G) در فایل word

دسته بندی : روانشناسی

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 686 کیلو بایت

تعداد صفحات : 15

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

باسلام. دوستان در این مجموعه به ارائه یکی دیگر از نادرترین و جدیدترین پرسشنامه های روانشناسی یعنی پرسشنامه سبک هویت (ISI-6G) پرداخته شده است. این پرسشنامه در این مجموعه در قال آفیس word و در حدود 15 صفحه همراه با تفسیر.راهنما و نمره گذاری دقیق آن میباشد. با آرزوی بهترین ها برای شما در فروشگاه به روز تحقیق و سایت محبوب سیدوفایل

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] [ 7:37 ] [ احمد احمد ]
[ ]
صفحه قبل 1 ... 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 صفحه بعد

دیگر امکانات